Requires Flash
Requires Flash
HİZMETLER / PERSONEL & ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

En önemli kavramın zamanlama olduğu günümüz personel taşımacılığında güvenilirliği ve dakikliği ön planda tutan AYVAZ TURİZM bu ilkeler doğrultusunda her zaman en dakik en güvenli ve en konforlu ulaşım sunmaktadır.

Personelinizden alacağınız performansın kalitesi çalışanların evden işe giderken rahat bir şekilde yolculuk etmesiyle başlamaktadır.
Arzu ettiğiniz her noktaya araç sayısı ve güzergaha bakılmaksızın yüksek modelli periyodik bakımlı ve temiz her kapasitedeki araçlarımızla beklentilerinize cevap vermeye hazırız.

Güvenli, zamanında ulaşım, son model bakımlı araçlar, personel koltuk sigorta güvencesi her firmaya bir servis takip elemanı, sürücülerimizde özel frekanslı telsiz ve cep telefonu.
 

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız. Çünkü onlar için gün, servis aracıyla ve servis şoförü ile başlıyor. Sıcacık yatağından uyanıp AYVAZ TURİZM ‘in sıcacık arabasına biniyor ve en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ve hostes eşliğinde karşılanıyor. “Gün nasıl başlarsa öyle biter” mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.


konya otobüs, konya transfer, turizm konya, konya taşımacılık, filo kiralama, vip servis, turizm taşımacılığı, personel taşımacılığı, kongre taşımacılığı, konya turzim, taşımacılık, kiralama, filo kiralama, personel taşımacılık, kongre, transfer konya, otobüs konya, otobüs kiralama Konya'nın önde gelen; kurumsal, profesyonel seyahat ve taşımacılık hizmetleri; Ayvaz turizm, konya taşımacılık, filo kiralama, vip servis, turizm taşımacılığı, personel taşımacılığı, kongre taşımacılığı, otobüs kiralama