Requires Flash
Requires Flash
KURUMSAL / KURUMSAL

Şirketimiz AYVAZ TURİZM LTD. ŞTİ. 1984 yılında Sn. Ahmet Ali Ayvaz önderliğinde kurulmuştur. Konya bölgesinde ve çevresinde turizm taşımacılığı işlerinin önde gelen kuruluşlarındandır.
Ayvaz Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. hiçbir zaman ilkelerinden ödün vermeden, akılcı yönetimi, seçkin, genç dinamik kadrosu ve modern donanımlı araç filosuyla kendini kanıtlamıştır. Her geçen yıl kendini geliştirip teknolojiye ve insana verdiği önemle hizmetteki kalite farkını saptamıştır.

Başarılarımızın altında yatan en büyük güç; doğru gözlemler yapmayı ve pratik çözümler üreterek genç, dinamik personeliyle her zaman bir üstü hedeflemiştir.
Firmamız, taşımacılık gereksinimlerini karşılayabilmek, en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Bugün sektörde 26 yılını geride bırakmış olan firmamız yeniliklere açık, gelişmelerin en yakın takipçisidir. Şirketimiz turizm bakanlığı ve ulaştırma bakanlığı tarafından verilen turizm taşımacılık yapabilme yetkisini içeren D2 yetki belgesine sahiptir. Merkezi Konya’da olan firmamız eğitimli, güvenli ve haberleşme ağı ile donatılmış personeliyle 24 saat servis hizmeti sunmaktadır. Yaptığımız işlerde taşımış olduğumuz yolcularımızın aklında güven duygusunu canlandırmak ve tüm taşıma hizmetlerimizin de kaliteden ödün vermeden seyahatte güvenin ilk adresi olma ilkesini benimsemiştir.
Yollar geliştikçe, seyahat etme isteğiniz arttıkça, evinize ve iş yerinize huzurlu bir şekilde ulaşmak istediğiniz sürece biz buradayız…

Yarınlarınızı beraber geçirmek dileğiyle.