Requires Flash
Requires Flash
HİZMETLER / FİLO KİRALAMA

FİLO KİRALAMA

Filo kiralama konusundaki deneyimiyle, araç yönetimini sizin için bir sorun olmaktan çıkarır. Araca ait her türlü bakım, onarım, yedek parça, lastik ve akü değişimi, motorlu taşıtlar vergisi, kasko ve trafik sigortalarını üstlenir.

İstenirse akaryakıt giderleri dahil araç kiralama yapmak da mümkündür. Mevcut araç filonuzdaki her türlü araç, filo araç  kiralama sisteminin kapsamına alınabilir. Hasar, hırsızlık gibi olağanüstü hallerde tarafınıza işlerinizin aksamaması için geçici bir başka kiralık araç tahsis edilir.

Filo araç kiralama konusunda fiyat talep etmek için lütfen biz iarayınız.

 


konya otobüs, konya transfer, turizm konya, konya taşımacılık, filo kiralama, vip servis, turizm taşımacılığı, personel taşımacılığı, kongre taşımacılığı, konya turzim, taşımacılık, kiralama, filo kiralama, personel taşımacılık, kongre, transfer konya, otobüs konya, otobüs kiralama Konya'nın önde gelen; kurumsal, profesyonel seyahat ve taşımacılık hizmetleri; Ayvaz turizm, konya taşımacılık, filo kiralama, vip servis, turizm taşımacılığı, personel taşımacılığı, kongre taşımacılığı, otobüs kiralama