Requires Flash
Requires Flash
HİZMETLER / TURİZM TAŞIMACILIĞI

TURİZM TAŞIMACILIĞI

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara AYVAZ TURİZM güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.

AYVAZ TURİZM bu gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır.
 


konya otobüs, konya transfer, turizm konya, konya taşımacılık, filo kiralama, vip servis, turizm taşımacılığı, personel taşımacılığı, kongre taşımacılığı, konya turzim, taşımacılık, kiralama, filo kiralama, personel taşımacılık, kongre, transfer konya, otobüs konya, otobüs kiralama Konya'nın önde gelen; kurumsal, profesyonel seyahat ve taşımacılık hizmetleri; Ayvaz turizm, konya taşımacılık, filo kiralama, vip servis, turizm taşımacılığı, personel taşımacılığı, kongre taşımacılığı, otobüs kiralama